AAJ News | Miłosne piekło (2011) | Hetti Bywater
LoadingAdd to favorites

Yeter Türkçe indir

180

Yeter tek link indir,

Başrol Oyunculuğunu Jennifer Lopez üstlendiği Suç Türünde Yeter filmini indir Hep rahat bir hayatı düşlemiş olan güzel garson Slim, bir gün Mitch ile tanışır. Yakışıklı ve zengin bir adam olan Mitch, kusursuz bir koca gibi gözükmektedir. Evlenirler ve küçük bir kız çocukları olur.

Slim, bu arada kocasının bir metresi olduğunu keşfeder. Bu konuyu bildiğini belli ettiğinde, kocası birden bire değişir. Mitch’in uygulamaya başladığı katı kurallar ve baskı yüzünden özgürlüğünü kaybeden Slim’in kaçmaktan başka çaresi kalmaz.

Güçlü bir adam olan Mitch, Slim’in peşini bırakmaz. Sürekli onu takip eder ve avukatlarıyla yasal yolları da ona karşı kullanarak çocuğu elinden almaya çalışır. Kaçmanın ve yasal yolların bir çözüm olmadığını gören Slim, çılgın kocasından kurtulmanın, onu kendini korurken öldürmek olduğunu düşünerek yakın dövüş kurslarına başlar.Seyircilerden 5.7 puan alan 2002 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Michael Apted Başrol Oyunculuğunu Dan Futterman üstlendiği Dram Türünde Enough filmini torrent indir…

Yeter turbobit indir,

Yeter Turbobit indir

http://turbobit.net/d7onmgy69316.html

Yeter redbunker indir

http://www.redbunker.net/jil8xy0q30vz/Enough.2002.DVDRip.XviD-AC3.avi.html

Yorumlar